Profesjonalne szkolenia i doradztwo z Amazon Web Services

Akademia Wirtualizacji prowadzona jest przez firmę Intlabs z siedzibą w Krakowie. Specjalizujemy się w szkoleniach i doradztwie z zakresu Amazon Web Services. Szkolenia Akademii cechuje wysoki profesjonalizm i szeroka wiedza merytoryczna trenerów, którzy podczas szkoleń starają się przekazać jak najwięcej praktycznej wiedzy i umiejętności, które są niezbędne do zarządzania współczesną infrastrukturą oraz systemami IT w przedsiębiorstwie. Akademia Wirtualizacji to grupa ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie nie tylko w administracji infrastrukturą IT ale również w kompleksowym dostarczaniu złożonych projektów informatycznych oraz niezawodnych i skalowalnych systemów wysokiej dostępności.

Akademia Wirtualizacji oferuje nie tylko specjalistyczne szkolenia lecz również usługi doradcze z zakresu wdrożeń, migracji oraz tworzenia aplikacji. Stawiamy na praktykę i doświadczenie, jednak przede wszystkim skupiamy się na bliskiej współpracy z Klientem i dostosowaniem zakresu usług do indywidualnych wymagań.

Nasi trenerzy posiadaja wieloletnie doświadczenie w tworzeniu, wdrażaniu oraz zarządzaniu systemami IT.
Certyfikaty jakimi dysponuje nasza kadra to m.in.:

Oracle 11g Database Administration Certifications
Cisco Certifications
Linux Professional Institute Certifications
Sun Certified Programmer for the Java Platform (SCJP)
Sun Certified Web Component Developer for the Java Platform, Enterprise Edition 1.4 (SCWCD)
Sun Certified Business Component Developer for the Java Platform, Enterprise Edition 5 (SCBCD)
Sun Certified Developer for Java Web Services (SCDJWS)
Sun Certified Mobile Application Developer (SCMAD)
Copyright © 2015 Intlabs. Wszelkie prawa zastrzeżone.
"Amazon Web Services", "Auto Scaling", "AWS","S3", "EC2", "SQS", "SNS", "SES", "SWF", "EMR", "RDS", "VPC", "CloudFront", "CloudWatch", "Direct Connect", "Route 53", "Glacier", "CloudSearch", "ElastiCache", i "SimpleDB" są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Amazon.com, Inc.
Wszystkie inne produkty i usługi mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi lub usługami innych firm będących ich właścicielami.